Kontakt| Mapa Serwisu
Sobota, 20 Stycznia 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 474 )
Biznes i usługi ( 248 )
Dla dzieci ( 0 )
Dom i ogród ( 20 )
Fotografia ( 2 )
Komputery ( 4 )
Korepetycje ( 8 )
Motoryzacja ( 37 )
Muzyka ( 7 )
Narzędzia i maszyny ( 5 )
Nieruchomości ( 5 )
Odzież i biżuteria ( 2 )
Pozostałe ( 50 )
Praca ( 44 )
Rolnicze ( 0 )
RTV / AGD ( 5 )
Sport i turystyka ( 1 )
Telefony ( 3 )
Zdrowie i uroda ( 33 )
Zwierzęta ( 0 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia Zielona GóraPozostałe › Artykuły szkolne - wszystko co potrzebne...

 
Artykuły szkolne - wszystko co potrzebne do szkoły
Artykuły papiernicze są z nami codziennie, korzystamy z nich codziennie, stąd ważne jest, żeby jakość tych produktów była jak najlepsza. Należałoby przeznaczyć zdecydowanie więcej uwagi podczas ich wyboru, przez co komfort pracy staje się znacznie lepszy. Czy nie raz denerwowałeś się gdy pisak przerywał?, kalkulator źle obliczał, czy może korektor marnie zamazywał? Takich przykładów jest bez liku, jednakże nikt nie przykłada większej uwagi do wyboru tych mało istotnych, aczkolwiek jak okazuje się w późniejszym czasie które odgrywają dużą rolę w naszym życiu.
Często przy doborze produktów patrzymy na cenę, jaka bowiem może być różnica przy zakupie koszulek na dokumenty? Dlaczego pewien sprzedawca ma transport po 7 zł a drugi po 12 złotych? nikt nie zwraca na to uwagi, wybór pada przeważnie na atrakcyjniejszy produkt cenowo. Jednak łatwo można się przekonać, że paczka koszulek w firmie która na pierwszy rzut oka wydaje się tańsza, jest artykułem gorszym. Po pierwsze w paczce może być na przykład 25szt, czy 100szt. Po drugie koszulki mogą być groszkowe czy też przezroczyste, nawet grubość koszulki może mieć duże znaczenie, który z nas nie denerwował się próbując rozszerzyć sklejoną ze sobą cienką koszulkę, aby włożyć do środka dokumenty? Grubsze obwoluty likwidują ten problem, a niektóre posiadają nawet wcięcie ułatwiające odchylanie ich. Ceny czasami są niewielkie, ale ich jakość odbiega od siebie w widoczny sposób. Poniektórzy producenci specjalnie nie podają wszystkich cech danego produktu, żeby uniemożliwić klientowi wyraźne porównanie artykułów z innym dostarczycielem. Toteż tak ważne jest, by przy zakupie materiałów biurowych poświęcić nieco więcej czasu i sprawdzić starannie co oferuje dany dostawca.
Naturalnie trudno jest każdy produkt pieczołowicie sprawdzać, a w dodatku dużo cech towarów jest nam nieznanych. Mało kto ma wiedzę, że kupując niszczarkę występują tam oznaczenia DIN, których zadaniem jest oznaczenie bezpieczeństwa, jakie gwarantuje to urządzenie. Przykładów jest sporo, jednak bez odpowiedniego sprawdzenia, wybór na pierwszy rzut oka nietrudny, może okazać się fatalny i przysporzyć nam wielu problemów.
Warto jest również sprawdzić czy sprzedawca nie dolicza sobie nieuczciwych kosztów za płatności online typu paypal czy inne. Wiele firm niestety automatycznie nalicza sobie większą prowizję, podczas gdy klient dokonuje płatności za pośrednictwem tych portali (pragnąc przez to przekazać koszty prowizji opłat, jakie musi sam zapłacić na klienta).
Dlatego przed zakupem upewnij się, że sprzedawca oferujący najniższe ceny naprawdę działa sumiennie i nie ma ukrytych opłat, a jego towar jest dobrej jakości. www.biuro24.net
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Artykuły szkolne - wszystko co potrzebne do szkoły
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 9059
Data dodania: 04.11.2015 12:45
Data wygaśnięcia: 13.01.2016 12:45
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

Wykształcenia dla

KUPIE WSZYSTKO CO STARE I WOJSKOWE

Sprzedam obraz olejny na płótnie

Niemiecki przez Skype - szybka nauka języka

Postaw Tarota:Miłość, Wróżka Zielona Góra

Ogłoszenia Zielona Góra. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Zielona Góra i okolic.