Kontakt| Mapa Serwisu
Piątek, 28 Kwietnia 2017
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 431 )
Biznes i usługi ( 239 )
Dla dzieci ( 0 )
Dom i ogród ( 16 )
Fotografia ( 1 )
Komputery ( 4 )
Korepetycje ( 4 )
Motoryzacja ( 19 )
Muzyka ( 8 )
Narzędzia i maszyny ( 3 )
Nieruchomości ( 8 )
Odzież i biżuteria ( 3 )
Pozostałe ( 46 )
Praca ( 33 )
Rolnicze ( 5 )
RTV / AGD ( 2 )
Sport i turystyka ( 2 )
Telefony ( 0 )
Zdrowie i uroda ( 38 )
Zwierzęta ( 0 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia Zielona GóraPozostałe › Puste tonery i tusze z drukarek

 
Puste tonery i tusze z drukarek
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, każdy właściciel podmiotu, który wytwarza swoją działalnością powstawanie odpadów, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich wielkości, umożliwiania odzysku zgodnego z normami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w wypadku, kiedy nie ma możliwości przekazania ich do recyklingu. Zgodnie z tak ujętym prawem, firma zdecydowała wyjść naprzeciw potrzebom klientów, dlatego posiadają zezwoleniem na przyjęcie i transport odpadów, jakie pojawiają się w czasie uzywania drukarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Przede wszystkim zajmują się utylizacją materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., puste tonery, za które klienci dostają gotówkę na miejscu. Nadające się na skup przedmioty, można również wysłać do nich kurierem, wtedy zapłatę dokonują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma przede wszystkim stawia na ekologiczne założenia. Modele, jakie nie nadają się do renowacji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się szeroko pojętym recyklingiem, z racji czego są w stanie wydobyć z nich zdatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są tylko te elementy, jakie są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że oddane przez nas puste tonery czy tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, zgodnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w aktualnych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało coraz większej degradacji. Powierzając nam zużyte przez siebie tonery czy tusze, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale dodatkowo cieszyć się istotą prawidłowo podjętej decyzji, która powinna być obowiązkiem każdego obywatela.
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Puste tonery i tusze z drukarek
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  ekos8u6@tonerytuszedrukarki.pl
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Pozostałe
Ilość wyświetleń: 7682
Data dodania: 05.11.2015 10:35
Data wygaśnięcia: 14.01.2016 10:35
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Pozostałe

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

KUPIE WOJSKOWE SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE

Fabryka Wiedzy

Kupię Zadłużoną Spółkę 299ksh

Wróżby Miłosne. Wróżka Irmina May

Ogłoszenia Zielona Góra. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Zielona Góra i okolic.