Kontakt| Mapa Serwisu
Poniedziałek, 19 Luty 2018
Wybierz kategorię
Wszystkie ( 477 )
Biznes i usługi ( 224 )
Dla dzieci ( 0 )
Dom i ogród ( 20 )
Fotografia ( 2 )
Komputery ( 2 )
Korepetycje ( 7 )
Motoryzacja ( 32 )
Muzyka ( 7 )
Narzędzia i maszyny ( 5 )
Nieruchomości ( 5 )
Odzież i biżuteria ( 2 )
Pozostałe ( 66 )
Praca ( 62 )
Rolnicze ( 0 )
RTV / AGD ( 4 )
Sport i turystyka ( 0 )
Telefony ( 2 )
Zdrowie i uroda ( 37 )
Zwierzęta ( 0 )
Poleć stronę znajomemu

Adres e-mail znajomego

Twój podpis

Loading

Ogłoszenia Zielona GóraBiznes i usługi › Puste tonery i tusze z drukarek

 
Puste tonery i tusze z drukarek
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, wszyscy właściciele firm, jaki wytwarza swoją działalnością powstawanie odpadów, zobowiązany jest do zapobiegania powstawania ich, redukowania ich ilości, umożliwiania odzysku zgodnego z zasadami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w przypadku, kiedy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak ujętym rozporządzeniem, firma postanowiła wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, dlatego dysponują zezwoleniem na przyjęcie i transport odpadów, które powstają w czasie uzywania drukarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Firma zajmuje sie utylizacją materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., zużyte tonery, za które klienci dostają gotówkę na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można również przesłać do nich pocztą, wówczas zapłatę realizują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma przede wszystkim kładzie nacisk na ekologiczne rozwiązania. Modele, jakie nie nadają się do skupu, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się szeroko pojętym recyklingiem, z racji czego są w stanie wydobyć z nich przydatne jeszcze materiały. Pełnej utylizacji poddawane są tylko te elementy, jakie są groźne dla środowiska naturalnego. Współpraca z nimi, to głównie pewność, że skupione przez nas odpady zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, adekwatnie z aktualnym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w aktualnych czasach ekologiczne przedsięwzięcia, które nie pozwalają na to, by nasze środowisko ulegało jeszcze większej dewastacji. Powierzając nam wykorzystane przez siebie produkty, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać finansowo, ale dodatkowo cieszyć się świadomością dobrze podjętej decyzji, która jest obowiązkiem wobec całej planety.
Cena: 1.00 zł
Pierwsze zdjęcie do ogłoszenia Puste tonery i tusze z drukarek
Dane kontaktowe:
Adres e-mail:  ekos8h8@tonerytuszedrukarki.pl
ogłoszenie archiwalne
Szczegóły ogłoszenia:
Kategoria: Biznes i usługi
Ilość wyświetleń: 1942
Data dodania: 07.12.2015 10:04
Data wygaśnięcia: 15.02.2016 10:04
 

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii Biznes i usługi

Rekrutacja zimowa! Florysta zawód w rok!

Przeprowadzki krajowe, przeprowadzki Polska-Europa

Tłumacz przysięgły języka duńskiego

POŻYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOŚCI!

Tłumacz przysięgły języka litewskiego

Ogłoszenia Zielona Góra. Serwis z darmowymi ogłoszeniami regionalnymi. Codziennie nowa porcja ogłoszeń. A wszystko to dla mieszkańców miasta Zielona Góra i okolic.